Ziraat Türkiye Kupası kura çekimi saat kaçta, hangi kanalda çekilecek? ZTK fikstürü belli oluyor

0
377

Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) kura çekimi için sadece birkaç saat kaldı. Ziraat Türkiye Kupas çekimi FF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek. Peki, Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) fikstürü (kura çekimi) ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda çekilecek?
Ziraat Türkiye Kupası kura çekimi saat kaçta, hangi kanalda çekilecek? ZTK fikstürü belli oluyor

Ziraat Türkie Kupası’nda son 16 tura kalan takımlar bugün belirleniyor. Türkiye Futbol Federasyonu kura çekiminin tarihi, saati ve kanalı gibi bilgileri resmi sayfası üzerinden paylaştı. Peki, Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) fikstürü (kura çekimi) ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda çekilecek?

TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Konferans Salonu’nda yapılacak kura çekimi, saat 12.00’de başlayacak.Çift maç eleme usulüne göre oynanacak olan Son 16 Turu’nda, 5. Eleme Turu müsabakaları sonucu tur atlayan 16 takım mücadele edecek. Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Tur ilk maçları 14, 15 ve 16 Ocak 2020, rövanş maçları ise 21, 22 ve 23 Ocak 2020 tarihlerinde oynanacak.

Kaynak: Hürriyet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here