SteelSeries Arctis 1 Wireless oyuncu kulaklığı incelemesi

0
54

Teknoloji gelişiyor, beraberinde oyun grafikleri de iyileşiyor. Ancak oyunlar tek başına grafikten ibaret değil elbette ve iyi bir oyuncu kulaklığı da bir oyuncu için olmazsa olmaz ekipmanlardan biri. Bu kapsamda ürettiği kulaklıklarla dikkat çeken SteelSeries'in yeni ürünlerinden Arctis 1 Wireless Oyuncu Kulaklığı; PS4, Nintendo Switch, PC ve Android desteğine sahip kullanışlı bir ürün. Gelin, ürüne biraz daha yakından bakalım.
SteelSeries Arctis 1 Wireless oyuncu kulaklığı incelemesi

Arctis 1 Wireless, tıpkı Arctis 1 gibi “circumaural” ya da “over-ear” olarak bilinen ve kulağı tamamen saran kapalı bir kulaklık. Arctis serisinin bildiğimiz ve sevdiğimiz özelliklerinin bu kulaklıkta da korunduğunu görüyoruz. Kutu üzerinde farklı cihazlarla olan uyumluluğa vurgu yapılmış. Bunlar arasında PC, Nintendo Switch, Playstation 4 ve Android platformları var.

Gelelim ürünün öne çıkan özelliklerine:

Kontrol

Hemen kulaklık üzerindeki sezgisel kontrollerle kullanırken kolayca ses seviyesini ayarlayıp mikrofonu sessize alabilir ve sesini açabilirsiniz.

Batarya ömrü

20 saatlik pil ömrüyle sınıfının en iyisi olduğu iddiasında olan ürün, bu yüzden hem evde, hem de hareket halindeyken rahatça kullanılabiliyor ve kolay kolay şarj etmenize gerek kalmıyor. 

Kaynak: Hürriyet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here