Managerzone de Milli Takım Teknik Direktörlük Yarışı Başladı

0
617

Dünyanın en çok oynanan Online Futbol Menajerlik oyunu olan Managerzone de Türkiye Milli Takımı teknik direktörlük yarışı başladı.Adaylar seçim tanıtımlarını hızlandırırken favori adaylarda şimdiden bir adım öne çıkmış durumda.

İddalı adaylardan birisi olan sagaugur1993 HERKESİN MİLLİ TAKIMI OLMAYA GELİYORUZ !! sloganıyla başlattığı adaylık sürecinde sonuna kadar yarışta olacağını göstermiş durumda önümüzdeki sezon 3.ligde şampiyonluk sınavı verecek olan ANADOLU EFES takımı hocasının kazanması durumunda yardımclığını lastmoon, deterjan , cmz yapacak

Bir Diğer favori aday olan 2.Lig ekibi FC MIDWAY menajer kabus_boy yayınladığı tanıtımda “Bu seçimde ben ve arkadaşlarım bu göreve talibiz. Ekip olarak kendimize ve başarıya inancımız tam. Hem oyuncu seçimlerinde hem de takım olarak en iyi oyunumuzu bulabilmek için hep birlikte çalışacağız. “diyerek yardımcıları kadagan1903, alcolico61 ile birlikte herkesin oylarına talip olduklarını belirtti.

Milli Göreve talibiz diyen 1.Lig ekiplerinden 1461 Trabzon’un menajeri polx  “Managerzone sadece bir oyun değildir, söz konusu Milli takım ise” sloganıyla Milli takımı en iyi yerlere getirmek için çok çalışacaklarını göstermiş durumda.Tecrübeli menajerin kazanması halinde yardımıcılıklarını BATIKENT VARRİORS menajeri vanminits ve Araklılı Avareler’in menajeri se10can61 yapacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here