Instagram akış yenilenemedi sorunu ve çözümü

0
112

Instagram akış yenilenemedi şeklinde bir hata mesajı alıyorsanız şu an doğru yerdesiniz. Bu hatayı alıyorsanız bunun sebebini bulmak aslında o kadar da zor değil. Peki Instagram akış yenilenemedi hatası ne anlama geliyor? Bu hatayla karşılaşan kullanıcılar ne yapmalı?
Instagram akış yenilenemedi sorunu ve çözümü

Instagram akış yenilenemedi sorunu kullanıcıların yer yer karşısına çıkabilen bir hata mesajı. Bu hata mesajını almaya başladıysanız bunun iki sebebi vardır: Ya internet bağlantınız sorunludur, yani internete erişiminizde sıkıntı vardır. Ya da Instagram’ın bizzat kendisinden kaynaklanan bir teknik sorun söz konusudur. Eğer internetinizle ilgili bir sorun varsa, diğer uygulamalara veya internet erişimini kullanan herhangi bir aracı kullanamazsınız. Ancak eğer telefonunuzla internete girebiliyor; fakat bu hatayı yine de alıyorsanız sorunun Instagram’dan kaynaklı olması kuvvetle muhtemeldir.

Instagram akış yenilenemedi sorunu, kullanıcıların Instagram’a girebilse bile paylaşılan fotoğrafları görmesini engeller ve yeni bir paylaşım yapmasına imkan tanımaz. Instagram milyonlarca kullanıcının buluştuğu dev bir platform olduğundan yer yer teknik sorun yaşanabiliyor ve dünya genelinde yaşanan teknik bir arıza nedeniyle Instagram çökebiliyor.

Sorun Instagram kaynaklıysa beklemekten başka çareniz yok. Çünkü herhangi bir ayar değişikliği yaparak üstesinden geleceğiniz bir sorun söz konusu değil.

Kaynak: Hürriyet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here