Samsung Galaxy Tab S4 ortaya çıktı!

0
122


Samsung’un uzun zamandır üzerinde çalıştığı yeni nesil tableti Galaxy Tab S4’ün fotoğrafı sızdı. Yeni tabletin görünüşü, birçok özelliğini açık ediyor


Samsung’un sır gibi sakladığı yeni nesil tableti Galaxy Tab S4’ün görseli, internete düştü. Yeni tablet, Galaxy Tab S3 ile karşılaştırıldığında daha ince çerçeve sunuyor ve ön cephesinde fiziksel bir buton yer almıyor.

Parmak izi sensörüne rastlanmayan görselde, bu teknolojinin ekrana dahil edilmiş olabileceğini düşündürüyor. Bir diğer alternatif de iris tarayıcı. Biyometrik güvenlik teknolojileri arasında en başarılı sonuç verenlerden olan iris tarama, Samsung Galaxy Tab S4’de yer alabilir. Böylece parmak izi okuyucusuna gerek kalmaz. Görsele dikkatlice bakıldığında, cihazın sağ tarafında geleneksel biçimde güç ve ses düğmelerinin bulunduğunu da görüyoruz.

Samsung Galaxy Tab S4’ın teknik özellikleri nasıl olacak?

Samsung’un yeni nesil tableti için teknik özellikler henüz resmileşmedi fakat bir takım iddialar veya öngörüler mevcut. Öncelikle Samsung Galaxy Tab S4’ün Snapdragon 835 yonga seti ile donatılacağı tahmin ediliyor. 16:10 en boy oranıyla gelecek cihaz, 10,5 inç olacak ve 2560 x 1600 piksel çözünürlük sunacak.

4 GB RAM, 64 GB depolama alanı, 12 MP arka ve 7 MP ön kamera bulunacağı tahmin edilen Galaxy Tab S4, 7.300 mAh batarya ile gelebilir. Cihaz ayrıca Android 8.1 (Oreo) işletim sistemine sahip olacak. Samsung Galaxy Tab S4’ün IFA 2018’den önce (24 Ağustos olabilir) resmen duyurulması bekleniyor.

 

Kaynak: HaberTürk

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here