Kurt adam lakaplı Larry Gomez’in vücudunun yüzde 98’i kıllarla kaplı

0
141


Kurt adam lakaplı Larry Gomez’in vücudu kıllarla kaplı. Çok nadir bir hastalık olan hipertrikozdan muzdarip Gomez, zor günler geçirmiş olsa da artık bu haline alıştığını, hatta kendisiyle gurur duyduğunu söylüyorYüzü dahil vücudunun yüzde 98’i kıllarla kaplı olan dünyanın en kıllı adamı Larry Gomez, oldukça nadir görülen genetik bir hastalıktan muzdarip.
Hipertrikoz (vücudun her yerindeki kılların anormal miktarda uzaması) hastası olan ABD’li Gomez, zor günler geçirdiğini ama artık görünümünü benimsediğini söyledi.
Hipertrikoz hastalığı dünyada 100 kişiden daha az kişiyi etkileyen bir hastalık. 
Vücudunun neredeyse tamamı kıllarla kaplı olan ve kurt adam lakaplı olan Gomez, yıllarca alay ve zorbalığa maruz kaldığını ancak şimdi ‘dünyanın en kıllı adamı’ olma gururunu yaşadığını belirtti. 
2011’de daire ararken tanıştığı Alicia Martinez’le tanışıp, evlenen Gomez, Alicia ile evlenmenin de güvenini artırdığını söyledi. 
Larry Gomez, ayda bir kez tüm kıllarını kestiğini ancak her defasında kılların daha hızlı uzadığını sözlerine ekledi.SAKALLI AYNUR GÖRENLERİ ŞAŞIRTTI!Show Tv’de yayınlanan Zahide Yetiş’in programına katılan 40 yaşındaki Aynur, sakallı görüntüsüyle şaşırtmıştı.
Sakalları nedeniyle sözlüsü tarafından terk edilen kadın, 10 yıldır erkek tipi sakallarıyla mücadele ettiğini anlatmıştı. 
Hatay’dan gelen Aynur, 30 yaşından beri sakallarının çıktığını, ağda veya cımbızla tüylerini almasına rağmen, tekrar çıktıklarını söyledi. 
En büyük hayali yuva kurmak olan Aynur’a epilasyon yapıldı. 
Yapılan çeşitli işlemlerin ardından yeni haline kavuşan Aynur, yeni halini çok beğendiğini söyledi.
Kaynak: HaberTürk

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here