Steam Yaz İndirimi: En iyi korku oyunları

0
206


5 Temmuz’a kadar devam edecek olan Steam Yaz İndirimleri’nde, en iyi korku oyunlarını bir araya getirdik. Bu oyunlar kaçmaz!

SOMA – 9,80 TL (%80 İndirim)Korku ve bilim-kurgu türünü harmanlayan SOMA, Amnesia: The Dark Descent’ın yapımcılarının elinden çıktı. İletişim yok, yiyecek tükeniyor ve siz bir su altı tesisinde hayatta kalmak zorundasınız.  
Alien: Isolation – 14,75 TL (%75 İndirim) Aynı isimli film serisindeki karanlık atmosferi oyunculara aktarmayı başarabilen nadir yapımlardan biri olan Alien: Isolation’da Ellen Ripley’in kızı Amanda rolündesiniz. İlk filmdeki olayların üzerinden 50 yıl geçmiş ve siz annenizin kayboluşunun altındaki gerçeği bulmak zorundasınız. Korku külliyatının en korkunç ve vahşi yaratıklarıyla tekrar yüz yüze gelmeye hazırlanın.  
The Evil Within 14,49 TL (%75 indirim)Üçüncü şahış hayatta kalma ve korku oyunu olan The Evil Within, özlenen Resident Evil ile benzerlikler taşıyor. Eğer aksiyondan ziyade hikayeye önem veriyorsanız ve az mühimmata sahipken gerilimi hissetmek istiyorsanız The Evil Within’i kaçırmayın. 
Dead by Daylight – 15,50 TL (%50 İndirim)Bir kişinin azılı bir katil rolüne geçtiği çok oyunculu Dead by Daylight’ta diğer 4 kişi birbirinden yardım alarak hayatta kalmaya çalışıyor. Gerilim ve korkuyu doruklarda hissettiren yapım, Steam’da en çok satılan oyunlardan biri.  
Friday the 13th: The Game – 29,50 TL (%50 indirim)Aynı isimli kült korku filminden ilham alan Friday the 13th: The Game, son zamanların en popüler çok oyunculu yapımlarından bir tanesi. Dead by Daylight’a benzer şekilde bir kişi psikopat seri katil Jason’un yerine geçiyor ve diğer oyuncuların hayatını cehenneme çeviriyor.  

Kaynak: HaberTürk

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here