Bakan Canikli şehit ailesini ağırladı

0
171


Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, sünnet düğünü için makam otomobilini tahsis ettiği şehit Astsubay Üstçavuş Okan Taşan’ın 7 yaşındaki oğlu Meriç Taşan ile bir araya geldi. Şehidin oğluyla sohbet eden Canikli, minik Meriç’in isteği üzerine zırhlı Cobra aracının hizmet binası önüne getirilmesi talimatını verdi. Meriç ile zırhlı aracın yanına inen Bakan Canikli, şehit oğlunun araca ilişkin sorularını yanıtladı


Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, sünnet düğünü için makam otomobilini tahsis ettiği şehit çocuğu Meriç Taşan ile bir araya geldi.

Bakanlığın internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, Hakkari’nin Dağlıca bölgesindeki terör saldırısında şehit olan Astsubay Üstçavuş Okan Taşan’ın 7 yaşındaki oğlu Meriç ile eşi Aylin Taşan, Canikli’yi Milli Savunma Bakanlığında ziyaret etti.

Şehit ailesi, sünnet düğünü için makam otomobilini tahsis eden ve kendileriyle yakından ilgilenen Bakan Canikli’ye teşekkür etti. Şehit oğluyla sohbet eden Canikli, Meriç’in isteği üzerine zırhlı Cobra aracının hizmet binası önüne getirilmesi talimatını verdi.

AA’nın haberine göre, Meriç ile zırhlı aracın yanına inen Bakan Canikli, şehit oğlunun araca ilişkin sorularını yanıtladı, bilgi verdi. Bir süre zırhlı araçla gezen Meriç’e, ziyaretinin sonunda, Bakan Canikli çeşitli hediyeler sundu.

Kaynak: HaberTürk

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here