Survivor şampiyonu 2018! Survivor kim elendi? (30 Haziran Survivor finali canlı yayın)

0
149


Survivor şampiyonu bu akşam canlı yayınla yapılan oylama sonucunda belli olacak. Survivor’da son 4’e kalan yarışmacıların arasından biri Survivor 2018’in şampiyonu olacak. Dün yapılan son oylamada Adem ile Nagihan, bu akşamki finale kalmaya hak kazanmıştı. 1 saatlik oylama sonucunda ilk elenen isim belli oldu. İşte 30 Haziran Survivor canlı yayınında yaşananlar… 


Survivor 2018 şampiyonu kim olacak? sorusu cevap buluyor. Survivor final bölümü bu akşam Kıbrıs’tan canlı olarak yayınlanıyor. Canlı yayında yapılan oylama sonucunda yarışmacılardan önce biri, sonra diğeri elenecek. Son ikiye kalan yarışamcılar final oylamasına kalmış olacak ve içlerinden biri bu akşam Survivor’da şampiyonluğunu ilan edecek. Dün akşam yapılan oylamada Dominik’te Hilmi Cem ile Anıl’ın oyunlardan kazanarak oturdukları yarı final koltuğuna, Nagihan ile Adem’de ortak olmuştu. Peki Survivor birincisi kim olacak? İşte Survivor final bölümü.

SURVİVOR ŞAMPİYONU KİM OLACAK?

4’lü final öncesi dün finale gitmeye hak kazanan isimler belli oldu. Dominik’te yarı final oyunlarını kazanan Hilmi Cem ile Anıl ile birlikte bugünkü 4’lü finale kalma hakkı kazanan yarışmacılar Adem ile Nagihan oldu.

2018 SURVİVOR FİNALİNDE KİM ELENDİ? SURVİVOR FİNAL ELEMESİ! 

Saat 20.45 civarı başlatılan oylama saat 21.45 civarı donduruldu. Bu oylamada en az oy alan yarışmacı HİLMİ CEM oldu. Böylece Survivor finalinde ilk veda eden Hilmi Cem veda konuşması yaparak sahneyi terk etti. Saat 22.00’da ikinci eleme için oylama yeniden başladı. Elemeye 3 yarışmacı ile devam ediliyor. 1 saat sonra 1 yarışmacı daha veda edecek ve finale son 2 yarışmacı kalacak. Bu akşam kullanılan oyların tamamı finale kadar geçerli olacak. Elemelerde oylama dondurulacak, elenen yarışamcının açıklanmasının ardından oylama devam edecek.

 

GEÇEN SENE SURVİVOR’DA ŞAMPİYON KİM OLDU?

2017’de finale kalan Adem Kılıççı ve Ogeday Girişen arasında Survivor 2017 şampiyonluğu için SMS oylaması yapılmıştı. Kıbrıs’ta yapılan finale bugüne dek bütün elenen yarışmacılar da katılmıştı. Yapılan halk oylamasının ardından Survivor 2017’nin şampiyonu Ogeday Girişen oldu.

Kaynak: HaberTürk

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here